З досвіду роботи



Гогоц Тетяна Володимирівна,
вчитель історії,
спеціаліст вищої
                                                                                                 кваліфікаційної категорії.
«Використання інтерактивних технологій
 на уроках історії »

(Опис досвіду)

Якщо хочеш виховати в дітях силу розуму, інтерес до серйозної інтелектуальної праці, самостійність, вселити в них радість співтворчості, то створи такі умови, щоб іскорки їхніх думок створювали царство думки, дай їм змогу відчути себе в ньому володарями.
Шалва Амонашвілі
Сучасне суспільство ставить нові вимоги перед освітою, згідно з якими вчитель повинен виховувати сьогодні не виконавця, а будівничого, здатного усвідомити свою місію, особистість, що інтенсивно розвивається.

Активність, самостійність, творчість, здатність адаптуватися до стрімких змін у світі - ці риси особистості стають найважливішими на сучасному етапі історичного розвитку. Їх формування вимагає нових підходів до процесу навчання. 
Завантажити




Переглянути

Той народ, який першим реалізує можливості
цифрових комунікацій і веде їх до навчальної методики,
очолюватиме світовий освітній процес.
(Гордон Драйден, американський педагог)

Виступ на педагогічній раді «Подолання інертності та консерватизму педагогічного мислення, розвиток творчого потенціалу учителя»
01.12.2015 

Тема.Місце творчості вчителя у побудові структури уроку. Вплив творчості на ефективність освітніх та навчальних завдань.

Виступ на педагогічні раді 23.05.2015р. " Підготовка випускників ЗНЗ до ЗНО з історії України"




10 коментарів:

  1. Тетяна Володимирівна -сучасний учитель, творча особистість,активна, комунікабельна, динамічна, працездатна, впевнена у собі, толеранта .
    Тож, бажаю Вам, крокувати в ногу з часом , не зупинятись на досягнутому, завжди шукати в житті новизну.

    ВідповістиВидалити
  2. Вимогливість Тетяни Володимирівни як учителя до учнів поєднується з гуманним, демократичним ставленням до кожного. Таке виконання своїх професійних обов’язків забезпечує високу результативність та якість роботи. Учні Тетяни Володимирівни успішно виступають на ІІ (районному) , ІІІ (обласному) етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

    ВідповістиВидалити
  3. Тетяна Володимирівна постійно приділяє увагу підвищенню професійного рівня, працює над пошуком нових форм і методів роботи, намагається завжди бути поінформованою про новації у методиці викладання предмету, прагне до вдосконалення методики проведення уроків, позакласних заходів та підвищення результативності навчально-виховного процесу.
    Успіхів Вам у роботі. Колеги Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2

    ВідповістиВидалити
  4. Вітаємо,Тетяно Володимирівно, з перемогою у I турі всеукраїнського конкурсу " Учитель року-2016" в номінації " Історія". Бажаємо вам нових здобутків і перемог! Колеги

    ВідповістиВидалити
  5. Вітаємо Тетяну Володимирівну, бажаємо їй творчих успіхів, натхнення, добробуту, сімейного затишку та чергової перемоги в ІІ етапі конкурсу "Вчитель року - 2016"!

    ВідповістиВидалити
  6. Дякую усім за приємні слова і віру у мене.

    ВідповістиВидалити
  7. Видно практичну діяльність учителя творчого, старанного. Молодець , так і продовжуй!

    ВідповістиВидалити
  8. Інноваційна діяльність - це гарно організована, раціональна і систематична робота
    (П.Друкер). Саме такою можна назвати діяльність Тетяни Володимирівни !!!



    ВідповістиВидалити
  9. “Майстерність — це те, чого можна добитися, і як може бути відомий майстер-токар, чудовий майстер-лікар, так повинен і може бути чудовим майстром педагог” (А. С. Макаренко).Крім того, хочу зауважити, що професіоналізм людини в будь-якій сфері діяльності багато в чому залежить від рівня сформованості її майстерності. В педагогічній діяльності майстерність є важливим чинником ефективності навчально-виховної роботи, передумовою «творення людини» (В.О. Сухомлинський). Тетяну Володимирівну Гогоц ми бачимо як учителя-майстра толерантного, комунікабельного, компетентного, ерудованого, здатного сформувати і розвинути у своєму учневі особистість гармонійну, цілеспрямовану, — тобто перед нами сучасний, затребований суспільством Учитель з тих, якими, як писав свого часу Іван Франко, «школа стоїть». Натхнення Вам, Учителю, наснаги та успіхів у подальшому професійному та кар’єрному рості!

    ВідповістиВидалити